24 AĞUSTOS SAPANCA-MAŞUKİYE-HOBİT KÖYÜ 169 TL

yorumsuz
630 Defa Gösterildi
24 AĞUSTOS SAPANCA-MAŞUKİYE-HOBİT KÖYÜ 169 TL

Polatlı Çıkış, Sapanca-Maşukiye-Hobit Köyü (Ormanya)  Turu Günübirlik

Fiyat:   169  TL

TUR TARİHİ: 24 AĞUSTOS

TUR PROGRAMI

Sabah saat 05.00 da Polatlı Heykel önünde buluşma ve 

Doğa ile başbaşa kalmak, orman içinde dolaşmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesi dinleyip,haftanın yorgunluğunu atmak çoğu zaman kaçınılmaz ihtiyaç olur. Ekonomik günübirlik gezilerin bile lüks olduğu günümüzde İstanbul, Adapazarı, Kocaeli, Bursa illerinde oturanların tercih ettiği Doğa Mekanlarına Sapanca Gölü,Maşukiye ve Ormanya‘ya gidiyoruz.

İlk durağımız Sapanca Gölü.Göl Etrafında Güzel bir yürüyüş bizi bekliyor.Sapanca Gezimizden sonra Maşukiye‘ye devam ediyoruz.Öğle Yemeğimiz İçin Aygur Deresine geçiyoruz. Nehir Kenarında Restaurantımızda Öğle Yemeğimizi(Alabalık,Köfte veya Tavuk)  aldıktan sonra Maşukiye’yi keşfetmek,yürüyüş yapmak veya fotoğraf çekmek için Serbest Vakit vereceğiz.Ayrıca Maşukiyede Atv turuna da katılabilir veya Zipline deneyimi yaşayabilirsiniz.Maşukiye Gezimizden sonra son durağımız Ormanya’ya geçeceğiz.Ormanya bir doğal Yaşam alanı.İçinde mini bir Hayvanat bahçesi,Yapay göller,Piknik alanları,Hobit Köyü,Yürüyüş rotaları,binlerce ağaç,bolca yeşil bulunduruyor.Ormanya’da geçireceğimiz serbest vakitten sonra artık gezimizi sonlandırarak Geri Dönüşe Geçiyoruz.

Akşam saat 23.30 sularında Polatlı'ya varış

 

Ücrete Dahil Olanlar
Otobüs veya midibüsle ulaşım,  kahvaltı(1),öğlen yemeği(1)  milli park  giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Akşam yemekleri,  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
Gerekli Malzemeler
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak (sonbahar ve kış dönemleri için) yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, antibakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafıza kartı, şarj cihazı.
Diğer Bilgiler
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
 
Detaylı Bilgi:
Turan Caddesi.3-8 Polatli
0(545)833 9343 Whatsaap 0(545) 833 9343
GezginGordion Turizm Merkez : 0(312)622 42 05

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2019