Doğu Karadeniz Turu Konaklamalı 4 Gece 5 Gün

yorumsuz
469 Defa Gösterildi
Doğu Karadeniz Turu Konaklamalı 4 Gece 5 Gün

 

FİYAT 580 TL

 

Doğu Karadeniz Turu Konaklamalı 4 Gece 5 Gün

Yason Burnu, Trabzon Ayasofya Müzesi, Uzungöl,Çamlıhemşin, Şenyuva Taş Kemer Köprüsü, Ortan Köyü, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Gelintülü Şelalesi, Hopa, Sumela Manastırı, Ordu Boztepe, Bandırma Vapuru

1.GÜN: BULUŞMA VE HAREKET
Akşam saat 23.00 da Polatlı Heykel önünde buluşma ve hareket. Hareketimiz sonrasında Çorum-Samsun güzergahını izleyerek Karadeniz Sahil Yolu'na iniyoruz. 
2.GÜN: SAMSUN, ORDU, GİRESUN, TRABZON, UZUNGÖL
Ünye Çakırtepe'ye çıkıp, güzel bir manzara eşliğinde kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası Yason Burnu ve Yason Kilisesi'nin gezilmesi ve Giresun'u geçerek Akçaabat'a ulaşıyoruz. Akçaabat'ta öğle yemeği (meşhur Akçaabat köftesi) sonrası Trabzonda Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi'nin gezilmesi ve Uzungöl’e hareket.  Uzungöl ve çevresinin yürüyerek gezilmesi. Akşam  yemeği ve konaklama için otelimize harekete geçiyoruz.
3.GÜN: ÇAMLIHEMŞİN, AYDER, HOPA
Kahvaltı sonrası Ayder Yaylası'na hareket. Gündoğdu'da Rize Bezi alışverişi ve Çay fabrikasının gezilmesinden sonra Çayeli'nde öğle yemeği molası. Çamlıhemşin'de kısa bir mola sonrası Ayder Yaylası'na çıkıyoruz.Yayla evleri ve Gelintülü  Şelalesinin görülmesinden sonra Hopa'ya hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Hopa da gerçekleşecektir.
4.GÜN: HOPA-TRABZON
Kahvaltı sonrası  Altındere Vadisi Milli Parkı içinde yer alan Sumela Manastırı'na hareket. Yürüyerek (45 dakika) manastıra çıkış. Manastırın gezilmesinden sonra Giresun'a hareket. Akşam yemeği ve konaklama Giresun da otelimize geçerek dinleniyoruz. 
5.GÜN: DÖNÜŞ YOLCULUĞU
Kahvaltı sonrası dönüş yolculuğu. Ordu'nun Boztepe'den kuşbakışı izlenmesi ve Samsun'da Bandırma Vapuru'nun ziyaret edilmesinden sonra akşam saat 23.00 sularında Polatlı'ya varış.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
-Hizmet bedeline: müze, ören yerleri giriş ücretleri,  özel müze, kilise, camii, bölgede kullanılması gereken tekne, feribot, arabalı vapur,  minibüs, midibüs ile araç otopark ücretleri dahildir.
-Daha önceden alınmış kullanım süresi geçerli olan "müzekart" sahipleri ile “Müze ve Ören yerlerine Girişlerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge”gereği müze ve ören yerlerine ücretsiz girebileceklere  8 TL indirim uygulanır.
-Müzekart, müze ve ören yerlerinde ayrıca ücretlendirilen bölümler hariç olmak üzere tüm müze ve ören yerlerinde bir yılboyunca geçerli olup yalnızca Türk vatandaşları tarafından kullanılabilir.
-Yanlış kimlik beyanından doğabilecek her türlü maddi ve manevi yükümlülük katılımcılara aittir. 
-Kullanılmayan hizmetlerin sonradan iadesi mümkün değildir.
-Tempo Tur’un yurt içi turlarında ekstra tur yoktur. Gidilecek bölgede görülmesi gerek yerler zaten programa dahil edilmiştir.  

-Müzekart'ı olanlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. 

-Müzekart sahibi olun 20 TL ye müzelerden bir yıl boyunca ücretsiz yararlanın.

 

 

Ulaşım

OTOBÜSLE ULAŞIM

Ücrete Dahil Olanlar

Otobüsle özel ulaşım, otelde konaklama(3), kahvaltı (4), akşam yemekleri(3), minibüs-midibüsle yapılacak transferler, , müze ve ören yerleri giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri , KDV

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tüm öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.

Gerekli Malzemeler

Önceden giyilmiş yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk (panço tercih edilmelidir), kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, şapka, küçük bir sırt çantası , yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, yedek ayakkabı, terlik, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, pil yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, antibakteriyel jel.

-ÖĞLE YEMEKLERİ: 

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 04 Nisan 2018